“Radca prawny Piotr Bazyluk wykazał się szeroką wiedzą prawniczą, wysokim poziomem kultury osobistej i stosownym zaangażowaniem w prowadzone przez niego sprawy.”
Przeczytaj więcej

Lisowski Marcin

Stal-Mar Lisowski Marcin

“Wysoka wiedza i odpowiednie przygotowanie merytoryczne pozwoliło na skuteczne przeprowadzenie procesów korporacyjnych, w tym sporządzaniu i wdrażaniu umów o współpracy na szczeblu międzynarodowym”
Przeczytaj więcej

Bjorn Nese

Unified Aspects sp. z o.o.

“Pomoc prawna ze strony Lege Artis Kancelarii Radcy Prawnego Piotra Bazyluka pozwoliło Komunalnej Energetyce Cieplnej “KOMEC” sp. z o.o. zachować komfort bezpieczeństwa prawnego, przy jednoczesnym zapewnieniu usług prawniczych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu konkurencyjnego wynagrodzenia.”
Przeczytaj więcej Piotr Kołelis

Komunalna Energetyka Cieplna KOMEC sp. z o.o.

“Radca Prawny Piotr Bazyluk dał się poznać jako osoba bardzo skuteczna w odzyskiwaniu należności, nawet tych na których odzyskanie straciliśmy już nadzieję.”
Przeczytaj więcej

Agencja Ochrony Piorun Malgorzata Oleś, Mariusz Burdalski sp. j.

“Radca prawny Piotr Bazyluk wykazał się odpowiednią wiedzą i umiejętnościami zarówno przy przygotowywaniu umów jak i współpracy na płaszczyźnie prawa korporacyjnego. “
Przeczytaj więcej

Bjorn Nese

Online Ahead sp. z o.o.

Radca prawny Piotr Bazyluk w toku naszej współpracy wykazał się dużym zakresem wiedzy merytorycznej oraz dyspozycyjnością.
TC BROKER sp. z o.o.
Przeczytaj więcej

Jakub Jakubowski

TC Broker sp. z o.o.