Obsługa prawna przedsiębiorców


Wiemy jak powinny działać dobrze prosperujące firmy. Wiemy również, że niezbędne jest do tego spełnienie wielu czynników takich jak zgrany zespół, bezpieczeństwo transakcji jak i pewność, że podejmowane czynności będą zgodnie z obowiązującym prawem. Dzięki naszej praktyce w doradzaniu Zarządom obsługiwanych przez nas spółek, wiemy jakie niebezpieczeństwa mogą towarzyszyć prowadzeniu działalności gospodarczej. Wiedza ta pozwoliła nam wprowadzić szereg nowoczesnych rozwiązań i udogodnień, które umożliwiają nam sprawną obsługę podmiotów a naszym Klientom wygodę i pewność proponowanym im rozwiązań.

Nowoczesne rozwiązania


Nasi Klienci otrzymują:

- dostęp do wzorów umów i formularzy, stworzonych przez naszych prawników. Wzory te są dostosowywane każdorazowo do potrzeb danego Klienta. Dodatkowo nasi prawnicy każdorazowo akceptuję projekty umów przesyłane nam przez naszych Klientów podpisem elektronicznym lub certyfikatem identyfikacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu czas potrzebny na analizę i dostarczenie zaakceptowane umowy do Klienta jest skracany do minimum.

- dostęp online do prowadzonych przez Kancelarię, w imieniu danego Klienta, spraw. Umożliwia to łatwy i sprawny dostęp do całości dokumentacji w danej sprawie

- Alerty prawne - Nasi prawnicy przygotowują krótkie informacje o zmieniających się przepisach lub analizują określone problemy prawne. Nasi Klienci otrzymują aktualne informacje, dzięki którym nie będą już czuli się zaskoczeni przez zmieniające się przepisy.

Różne systemy współpracy


Wiemy, że każda działalność wymaga indywidualnego podejścia. Firma to nie tylko produkty, ale też ludzie, którzy te produkty czy usługi tworzą. Osoby zarządzające często mają określone już nawyki czy sposoby prowadzenia danej działalności. Wychodząc im na przód przygotowaliśmy różne systemy współpracy:
- stała obsługa prawna na miejscu, w siedzibie Klienta
- stała obsługa prawna na miejscu, w siedzibie Klienta, ograniczona do określonych dni tygodnia. W pozostałe dni nasza Kancelaria prowadzi obsługę online podmiotu.
- obsługa online podmiotu. W takim przypadku obecność prawnika w siedzibie naszego Klienta ma miejsce tylko wówczas gdy zażyczy sobie tego Klient osobiście.


Pieczęć prewencyjna


 

Pokaż, że traktujesz swoją działalność poważnie. Stosuj pieczęć prewencyjną.


Audyt prawny


 

Przekonaj się czy dotychczas stosowane rozwiązania są bezpieczne.


Procesy sądowe


 

Szybkość odzyskiwania wierzytelności to dla nas sprawa priorytetowa.


Wzory umów


 

Stosowanie wzorów umów przygotowanych przez naszą Kancelarię to oszczędność czasu.

Ostatnie wpisy:  

Referencje  

 • “Radca prawny Piotr Bazyluk wykazał się szeroką wiedzą prawniczą, wysokim poziomem kultury osobistej i stosownym zaangażowaniem w prowadzone przez niego sprawy.”

  Lisowski Marcin

  Stal-Mar Lisowski Marcin

 • “Wysoka wiedza i odpowiednie przygotowanie merytoryczne pozwoliło na skuteczne przeprowadzenie procesów korporacyjnych, w tym sporządzaniu i wdrażaniu umów o współpracy na szczeblu międzynarodowym”

  Bjorn Nese

  Unified Aspects sp. z o.o.

 • “Pomoc prawna ze strony Lege Artis Kancelarii Radcy Prawnego Piotra Bazyluka pozwoliło Komunalnej Energetyce Cieplnej “KOMEC” sp. z o.o. zachować komfort bezpieczeństwa prawnego, przy jednoczesnym zapewnieniu usług prawniczych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu konkurencyjnego wynagrodzenia.”
  Piotr Kołelis

  Komunalna Energetyka Cieplna KOMEC sp. z o.o.

 • “Radca Prawny Piotr Bazyluk dał się poznać jako osoba bardzo skuteczna w odzyskiwaniu należności, nawet tych na których odzyskanie straciliśmy już nadzieję.”

  Agencja Ochrony Piorun Malgorzata Oleś, Mariusz Burdalski sp. j.