Obsługa prawna przedsiębiorców


Wiemy jak powinny działać dobrze prosperujące firmy. Wiemy również, że niezbędne jest do tego spełnienie wielu czynników takich jak zgrany zespół, bezpieczeństwo transakcji jak i pewność, że podejmowane czynności będą zgodnie z obowiązującym prawem. Dzięki naszej praktyce w doradzaniu Zarządom obsługiwanych przez nas spółek, wiemy jakie niebezpieczeństwa mogą towarzyszyć prowadzeniu działalności gospodarczej. Wiedza ta pozwoliła nam wprowadzić szereg nowoczesnych rozwiązań i udogodnień, które umożliwiają nam sprawną obsługę podmiotów a naszym Klientom wygodę i pewność proponowanym im rozwiązań.

Nowoczesne rozwiązania


Nasi Klienci otrzymują:

- dostęp do wzorów umów i formularzy, stworzonych przez naszych prawników. Wzory te są dostosowywane każdorazowo do potrzeb danego Klienta. Dodatkowo nasi prawnicy każdorazowo akceptuję projekty umów przesyłane nam przez naszych Klientów podpisem elektronicznym lub certyfikatem identyfikacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu czas potrzebny na analizę i dostarczenie zaakceptowane umowy do Klienta jest skracany do minimum.

- dostęp online do prowadzonych przez Kancelarię, w imieniu danego Klienta, spraw. Umożliwia to łatwy i sprawny dostęp do całości dokumentacji w danej sprawie

- Alerty prawne - Nasi prawnicy przygotowują krótkie informacje o zmieniających się przepisach lub analizują określone problemy prawne. Nasi Klienci otrzymują aktualne informacje, dzięki którym nie będą już czuli się zaskoczeni przez zmieniające się przepisy.

Różne systemy współpracy


Wiemy, że każda działalność wymaga indywidualnego podejścia. Firma to nie tylko produkty, ale też ludzie, którzy te produkty czy usługi tworzą. Osoby zarządzające często mają określone już nawyki czy sposoby prowadzenia danej działalności. Wychodząc im na przód przygotowaliśmy różne systemy współpracy:
- stała obsługa prawna na miejscu, w siedzibie Klienta
- stała obsługa prawna na miejscu, w siedzibie Klienta, ograniczona do określonych dni tygodnia. W pozostałe dni nasza Kancelaria prowadzi obsługę online podmiotu.
- obsługa online podmiotu. W takim przypadku obecność prawnika w siedzibie naszego Klienta ma miejsce tylko wówczas gdy zażyczy sobie tego Klient osobiście.
[wp-svg-icons icon="spinner-5" wrap="h2"]

Pieczęć prewencyjna


 

Pokaż, że traktujesz swoją działalność poważnie. Stosuj pieczęć prewencyjną.

[wp-svg-icons icon="stack" wrap="h2"]

Audyt prawny


 

Przekonaj się czy dotychczas stosowane rozwiązania są bezpieczne.

[wp-svg-icons icon="hammer-2" wrap="h2"]

Procesy sądowe


 

Szybkość odzyskiwania wierzytelności to dla nas sprawa priorytetowa.

[wp-svg-icons icon="copy-3" wrap="h2"]

Wzory umów


 

Stosowanie wzorów umów przygotowanych przez naszą Kancelarię to oszczędność czasu.

Ostatnie wpisy:  

Referencje  

 • Dzięki firmie uzyskałam wysokie zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług.

  Magdalena G.

 • “Wysoka wiedza i odpowiednie przygotowanie merytoryczne pozwoliło na skuteczne przeprowadzenie procesów korporacyjnych, w tym sporządzaniu i wdrażaniu umów o współpracy na szczeblu międzynarodowym”

  Bjorn N.

  Unified Aspects sp. z o.o.

 • Bazyluk i Wspólnicy Law & More to profesjonalni prawnicy, potrafiący sobie poradzić z każdą trudną sprawą

  Andrzej M.

  Agencja Ochrony Piorun

 • “Kancelaria sprawnie i szybko przygotowywała dokumenty do Krajowego Rejestru Sądowego. “

  Bjorn N.

  Online Ahead sp. z o.o.